Malování dětského pokoje

Naší oblíbenou činností jsou malby dětských pokojů. Ať už je Vaše dětská partička odrostlejší, nebo vybavujete pokoj pro miminka, chcete jim určitě doma zařídit pěkný koutek pro jejich osobnostní rozvoj i prosté hraní si. Pokoj, kde na zemi jezdí vláčky, nebo stojí originální stavby ze stavebnic, můžete ovlivnit také vkusnou výmalbou. Teplé pastelové barvy místnost zútulní a zahřejí jej. Zelená je zase vhodná pro starší děti, které tráví hodně času u počítače. Žlutá přivede do pokoje hodně světla, modrá je relaxační.

Záleží na složení obyvatel pokojíku, na jejich věku a zálibách. Holčičky si rády hrají na princezny a ježdění na konících, takže je potěšíme, doplníme-li výmalbu obrázky koní a třeba velkého zámku v pozadí pokoje. Pro chlapce zvládneme na zdi vykouzlit vesmírné téma s kosmonauty a planetkami, nebo třeba pirátskou loď. Záleží jen na Vás a Vašich dětech, jaké téma si vyberete. Do dětského pokoje Vám doporučíme kvalitní, zdravotně nezávadné a omyvatelné barvy. Také s Vámi promyslíme rozdělení malby dětského pokoje na zóny klidu, učení, a hraní si, které můžeme barevně ozvláštnit. Doporučujeme nechat kousek zdi i na vlastní výtvory dětem, ať už s umístěnou tabulí, nebo omyvatelnou zdí.

Ceník výmalby dětského pokoje

Cena výmalby dětského pokoje se liší dle rozsahu, detailů a náročnosti malby. Rádi Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku zdarma. Kontaktujte nás!

Mám zájem
o nezávaznou
kalkulaci


Mám zájem o malířské práce