Nátěry dřevěných konstrukcí 

Nátěry dřeva a dřevěných výrobků zvyšují jejich životnost, pomáhají proti vlivům okolí, vlhkosti a špatnému počasí, pokud jsou umístěny venku. Pomůžeme Vám vybrat vhodné barvy a laky, které se hodí pro naše klimatické podmínky. V interiérech ohlídáme hygienické normy při nátěrech kvůli toxicitě nátěrů. Záleží také na způsobu použití dřevěných konstrukcí, podle toho použijeme vhodné výrobky.

Nátěry dřevěných podlah

Nátěry dřevěných podlah zabrání vzniku nečistot, prachu, chrání horní nášlapnou vrstvu před nábytkem a udrží barevnou stálost podlahy. Kvalitní dřevěná podlaha dobře izoluje, je protiskluzová a působí díky přírodnímu designu esteticky v interiéru. 

Nátěry dřevěných oken

Také nátěry dřevěných oken jsou často využívanou službou, nejen díky ochraně dřeva před vysoušením. Nový nátěr aplikujeme až po odstranění starého nátěru a odmaštění podkladu. V nabídce máme desítky odstínů lazur na dřevo, novým nátěrem tak můžete zcela změnit design oken a celé místnosti i domu.

Kontaktujte nás

Oslovte naše zaměstnance, domluví s Vámi cenovou nabídku a harmonogram prací, Vy se tak můžete těšit na oživení Vašich dřevěných konstrukcí, ať už jde o terasy, altánky či garážová stání.

Mám zájem
o nezávaznou
kalkulaci


Mám zájem o malířské práce