Výmalba interiéru hotelu, restaurace

Specializujeme se také na výmalby restaurací a malování interiérů hotelů. V oblíbené restauraci se schází pravidelná klientela a výmalba může výrazně ovlivnit její dojem z prostor. Stejně tak do hotelů jezdí turisté odpočinout si a načerpat síly a těší se na pěkné prostředí. Doporučujeme Vám proto obrátit se na malíře, kteří Vám pomohou navrhnout skladbu barev a tónů do jednotlivých místností a provozoven.

Do jídelen volíme světlejší, decentní tóny, které prosvětlí společnou místnost strávníků a ubytovaných. V kavárnách najdou uplatnění klidné a mírné tóny usedlých barev, které se hodí k posezení u kávy a zákusku. A naopak v nočním podniku se cítí hosté příjemně v nápaditých a sytých barvách interiéru. Pro hotelové pokoje nabízíme luxusní výmalbu moderními barvami, které působí reprezentativním dojmem.

Na začátku prací se sejdeme na prohlídce místností a posoudíme výběr barev a kombinací vzorů. Navrhneme Vám vhodné materiály a použité technologie a vše zapracujeme do kalkulace cen. Nakonec spolu sepíšeme smlouvu o dílo a pustíme se do práce. Sestěhujeme nábytek, připravíme povrchy, zbavíme je starých nátěrů a tapet, po vymalování po sobě uklidíme.

Nabídka odstínů barev je dnes velmi bohatá, záleží tedy jen na Vás, jak budete chtít interiér své provozovny ozvláštnit. Velmi populární jsou dnes také dětské koutky, kde můžeme na zdi vytvořit pro oživení mořské tvory či pohádkové bytosti. Rádi svojí prací přispějeme ke spokojenému chodu Vašeho hotelu, či restaurace. Do útulných a čistých prostor se budou Vaši zákazníci jistě často vracet z jakékoliv dálky, nejen proto, že jim u Vás bude chutnat, ale okouzlíte je i designem svého podniku.

Mám zájem
o nezávaznou
kalkulaci


Mám zájem o malířské práce